Dr n. med. Maciej Wrzoł

Jest specjalistą w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, z którym jest związany do dnia dzisiejszego. Autor i współautor ponad 60 publikacji oraz doniesień zjazdowych krajowych jak i zagranicznych.

Zajmuje się implantologią oraz chirurgią stomatologiczną i szczękowo-twarzową. Swoją pracę zawodową wykonuje z zamiłowania oraz ogromnej pasji.

Oferuje pełen zakres zabiegów z chirurgii stomatologicznej zaczynając od chirurgicznego usuwania zębów zatrzymanych przez zabiegi z zakresu resekcji w obrębie wierzchołków korzeni zębów oraz chirurgii odtwórczej kości szczękowych z użyciem przeszczepów autogennych.  Kończąc na nawigowanej implantacji z wykorzystaniem szablonów 3D. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe regularnie uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz kongresach, oferując w ten sposób pełen zakres innowacyjnych rozwiązań w przywracaniu pięknego uśmiechu. Zabiegi chirurgiczne są wykonywane sprawnie i bezboleśnie. 

Doktor zajmuje się również leczeniem chorób gruczołów ślinowych, torbieli oraz zmian guzopodonych jamy ustnej i kości szczękowej jak również diagnostyką onkologiczną.

dr n. med. Maciej Wrzoł
Nowości