HIFU CzestochowaPrzełom w terapii nieinwazyjnej miejsc intymnych.

Ginekologia estetyczna laser frakcyjny hifu OLMEDICAL Częstochowa

Urządzenie VagiTight HIFU to obecnie jedno z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych  systemów na rynku dla ginekologii plastycznej. Swój status zawdzięcza innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym w systemie High- Intensity Pocused Ultrasound czyli skondensowane ultradźwięki o wysokiej intensywności jakie do tej pory były stosowane w radiologii i leczeniu nowotworów.

Dzięki dostarczaniu dawki energii wytworzonej w punkcie skupienia fal ultradźwiękowych fale ultradźwiękowe HIFU oddziałują na głębsze warstwy pochwy 3-4, 5 mm, aż do tkanki mięśniowej. Wymuszając jej regenerację stymulują odbudowę kolagenu nie uszkadzając przy tym śluzówki pochwy. Tymczasem działanie  lasera frakcyjnego ogranicza się tylko do powierzchniowych warstw śluzówki sięgając maksymalnie 1,5 mm w głąb ściany pochwy.

HIFU VagiTech zapewnia bezpieczny zabieg bez konieczności poddania się operacji, bez znieczulenia, krwawienia i uszkodzenia śluzowki. VagiTech to urządzenie wykorzystujące technikę HIFU do zabiegów endowaginalnych i bezoperacyjnego odmładzania ścian pochwy. Zabieg jest bezbolesny i nie powoduje wyłączenia z czynności codziennychi pracy zawodowej. Cykl calkowitej regeneracji kolagenu wynosi 4-6 tygodni. Można rozpocząć współżycie po tygodniu od zabiegu.

Zabieg poprzedza wizyta konsultacyjna podczas której przeprowadzany jest wywiad i badanie ginekologiczne z pobraniem cytologii.

Wskazania do zabiegu:

  • zespół rozluźnionej pochwy,
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu,
  • ogólna utrata elastyczności pochwy.

Efekty:

  • odmłodzenie: poprawa elastyczności tkanki,
  • regeneracja: przebudowa kolagenu tkanki pochwy,
  • satysfakcja z życia seksualnego.
Nowości