File409cc_1680x1041Zapraszam do Centrum Medycznego OLMEDICAL , które dysponuje nowoczesnym, w pełni klimatyzowanym budynkiem z oddziałem szpitalnym , blokiem operacyjnym oraz kompleksem nowoczesnych gabinetów lekarskich i stomatologicznych, w którym gwarantujemy leczenie operacyjne i zachowawcze na najwyższym poziomie.

Zapewniamy warunki lokalowe i diagnostyczne spełniające światowe standardy. Istniejemy na rynku od 1985 roku. W czasie naszej wieloletniej działalności stale rozszerzaliśmy zakres naszych usług, który obejmuje ginekologię, andrologię, schorzenia piersi, chirurgię ogólną i naczyniową, otolaryngologię i stomatologię.
Specjalizujemy się w operacjach endoskopowych/ laparoskopowych, histeroskopowych/ oraz zaburzeń statyki narządu rodnego i wysiłkowego nietrzymania moczu.
Medycyna estetyczna i ginekologia estetyczna są dynamicznie rozwijającymi się dziedzinami naszej działalności.
Ciągle poszerzamy zakres diagnostyki i leczenia niepłodności, która stanowi olbrzymi problem społeczny. Od wielu lat prowadzimy Program Badań Prenatalnych zgodnie ze standardami Fetal Medicine Foundation in London i zaleceniami Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Aktualnie wprowadzamy na terenie regionu częstochowskiego operacje endoskopowe zatok i operacyjne i zachowawcze leczenie chrapania. Zajmujemy się także w leczeniem żylaków i schorzeń piersi.
Oferujemy również kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury. Dysponujemy pełnym wachlarzem usług stomatologicznych ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii estetycznej, w tym ortodoncji, protetyki, implanto-protetyki i estetycznej stomatologii zachowawczej. Każdy prowadzony przez naszych lekarzy pacjent jest automatycznie obejmowany programem profilaktyki próchnicy, który od pewnego czasu jest systematycznie wdrażany w naszej placówce. Zależy nam bowiem na zapobieganiu chorobom zębów i dążymy do tego, by każdy pacjent kończył leczenie ze zdrowym i pięknym uśmiechem.
Centrum Medyczne OLMEDICAL zostało stworzone z myślą o Pacjentach wymagających, pragnących w komfortowych warunkach oraz w stosunkowo krótkim czasie uzyskać kompleksowe świadczenia medyczne.

Nowości