Bez wątpienia zdrowie dla każdego człowieka jest bardzo cenne. Większość z nas nie dostrzega jego wartości, aż do momentu choroby. Nasz Szpital zaprojektowaliśmy z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie medycznym. Oznacza to nie tylko wyjątkowo wysoki standard wykończenia wnętrz (pokoje, łazienki, korytarze, kuchnia oddziałowa dla pacjentów), ale również najwyższej jakości sprzęt medyczny służący do ratowania życia oraz wysoko wykwalifikowany i przyjazny personel medyczny.

Zgodnie ze swoimi potrzebami mogą państwo wybrać pokój jedno- lub dwuosobowy z węzłem sanitarnym, wyposażony w telewizor, system przywoławczy, szafę, szafkę nocną, fotel.

Posiłki będą uwzględniały zalecenia lekarza, a cateringowy system żywienia pozwala na optymalizację różnych rodzajów diet.

W dniu poprzedzającym operację brzuszną lub pochwową należy zastosować dietę lekkostrawną a w dniu  planowej operacji zgłosić się do szpitala na czczo o wyznaczonej porze wraz z wynikami badań i niezbędną dokumentacją medyczną oraz rzeczami osobistymi (piżama, obuwie zmienne, ręcznik).

Przed zabiegiem diagnostyczno-leczniczym wymagającym znieczulenia dożylnego co najmniej 6-8 godzin nie należy jeść i  pić.

W trakcie przyjęcia do szpitala, w izbie przyjęć, personel medyczny zakłada pacjentowi dokumentację medyczną związaną z jego pobytem i zabiegiem. Od pacjenta oczekuje się pisemnej zgody na procedury medyczne wykonywane w trakcie hospitalizacji.

Przed wypisem ze szpitala pacjent otrzymuje kartę wypisowa z niezbędnymi informacjami dotyczącymi rozpoznania choroby, zastosowanego leczenia, wynikami badań i zaleceń lekarskich.

Nad zapewnieniem najwyższej jakości usług, bezpieczeństwem oraz komfortu pacjentów czuwa wykwalifikowany personel medyczny. Zdajemy sobie sprawę, że zdrowie pacjentów i satysfakcja z pobytu zależy nie tylko od kompleksowej opieki medycznej, ale od wszelkich wygód i opieki pozamedycznej. Dokładamy wszelkich starań by szpital był w pełni przyjazny zarówno pacjentom jak i jego rodzinie. Każdego hospitalizowanego traktujemy jako indywidualność ze względu na inną granicę wytrzymałości na ból, strach czy odporność psychiczną.

Nowości