Nici liftingujące

Nici liftingujące to nic innego, jak zabieg polegający na odpowiednim unoszeniu oraz podtrzymywaniu tkanki skóry, na której widać efekty starzenia się. Zabieg ten można przeprowadzać w różnym wieku, natomiast szczególnie poleca się go osobom, u których można zauważyć już wiotczejącą skórę oraz zmarszczki. Nici liftingujące Częstochowa to gwarancja uzyskania zadowalających efektów.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia tego zabiegu są przede wszystkim takie kwestie jak:

  • ciąża
  • okres karmienia piersią
  • występowanie tendencji do powstawania bliznowców
  • infekcje wirusowe
  • infekcje bakteryjne
  • infekcje grzybicze
  • gorączka

Kwestia bezpieczeństwa związana z nićmi liftingującymi

Jeżeli chodzi o kwestię bezpieczeństwa związaną z nićmi liftingującymi to należy powiedzieć przede wszystkim to, że jest niemalże całkowicie pozbawiony jakichkolwiek skutków ubocznych. W związku z tym może być wykonywany praktycznie w każdym miesiącu. Nici liftingujące Częstochowa potrafią sprawić, że każda osoba poczuje się piękniejszą wersją samego siebie.

Jak długo utrzymuje się efekt po przeprowadzeniu zabiegu?

W przypadku zastosowania nici liftingujących należy pamiętać, że jest to efekt niezwykle trwały. Nici, które zostały zastosowane zaczynają się w sposób stopniowy rozpuszczać w organizmie po sześciu miesiącach, aczkolwiek efekt może utrzymywać się nawet do dwóch lat. Ważną informacją jest również to, że wszczepienie nici przyczynia się do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny.

pierwszy etap metamorfozy u Pacjentki lat 63 , która nie korzystała wcześniej z zabiegów medycyny estetycznej .Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących i kwasu hialuronowego
Nowości