Plastyka powiek

Każdego roku coraz więcej osób decyduje się na zabieg, jakim jest korekcja powiekPlastyka powiek górnych i dolnych jest przeprowadzana wyłącznie przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Blefaroplastyka powiek Częstochowa to gwarancja bezpiecznego wykonania zabiegu. Zabieg ten w naszym kraju stał się w obecnej chwili bardzo popularny. I korzystają z takiego rozwiązania nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Dzieje się tak, ponieważ dzięki temu można poprawić wygląd naszej twarzy, oko staje się bardzie uwydatnione co sprawia, że wydajemy się młodsi. Korekcja powiek jest w stanie sprawić, że każda osoba, która ma problem z tą częścią ciała, poczuje się w pełni usatysfakcjonowana i pewna siebie.

Jakie są przeciwwskazania odnośnie przeprowadzenia tego zabiegu?

Należy pamiętać, że plastyka powiek górnych i dolnych, tak jak każdy inny zabieg, posiada pewne przeciwwskazania do jego wykonania. W przypadku plastyki powiek takimi przeciwwskazaniami są następujące czynniki: borykanie się z problemem nadciśnienia tętniczego, występowanie chorób autoimmunologicznych, stosowanie niektórych leków, występowanie infekcji wirusowych, występowanie infekcji bakteryjnych i grzybiczych, borykanie się z chorobą nowotworową, jak również okres trwania ciąży oraz karmienia piersią.

Czy zabieg taki jest bolesny?

Blefaroplastyka powiek Częstochowa jest zabiegiem bezbolesnym, ponieważ przed jego wykonaniem zostaje zastosowane znieczulenie. Natomiast po przeprowadzeniu zabiegu w okolicach oczu pojawi się obrzęk i zaczerwienienie. Aczkolwiek stan ten nie będzie utrzymywał się przez długi czas.​

Przed zabiegiem

Po zabiegu

 

Nowości