Wypełnianie doliny łez

Doliną łez określa się nic innego, jak zjawisko powstawania wąskich oraz dość długich obniżeń skóry w okolicach oczu. Problem ten pojawia się u osób w średnim wieku i przyczynia się do nieestetycznego wyglądu twarzy. Zabieg wypełniania doliny łez każdego roku staje się coraz bardziej popularny, ponieważ dzięki niemu jesteśmy w stanie poprawić kondycje naszej twarzy i sprawić, że będziemy wyglądali na osoby mniej “zmęczone”. Wypełnianie doliny łez Częstochowa to gwarancja bezpiecznego przeprowadzenia zabiegu.

Z jakiego powodu powstaje dolina łez?

Dolina łez na naszej twarzy powstaje z powodu utraty jędrności skóry. I to właśnie z tego powodu pod naszymi oczami powstają nieestetyczne zapadnięcia.

Na czym polega zabieg wypełniania doliny łez?

Zabieg wypełniania doliny łez polega przede wszystkim na podaniu substancji z kwasem hialuronowym w okolice oczu. Oczywiście kluczem do sukcesu podczas przeprowadzania tego zabiegu jest odpowiednia kwalifikacja pacjenta. Wypełnianie doliny łez Częstochowa to gwarancja osiągnięcia zadowalających rezultatów.

Czy zabieg wypełniania doliny łez jest bolesny?

Zabieg wypełniania doliny łez nie jest bolesny. Dzieje się tak, gdyż w miejscu przeprowadzania zabiegu zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. W związku z tym pacjent nie odczuwa jakiegokolwiek dyskomfortu. Natomiast należy pamiętać, że lekki ból może pojawić się jakiś czas po wykonaniu zabiegu, gdy znieczulenie już przestanie działać. Wtedy też może wystąpić lekki obrzęk koło oczu.

Nowości