Pobyt w szpitalu
W dniu zabiegu diagnostyczno-leczniczego wymagającego znieczulenia dożylnego co najmniej 6-8 godzin przed zabiegiem nie należy jeść i pić. W dniu poprzedzającym zabieg operacyjny brzuszny lub pochwowy zastosować dietę lekkostrawną. Wszyscy pacjenci przed zabiegiem planowanym powinni zgłosić się do szpitala na czczo.
W trakcie przyjęcia do szpitala, w izbie przyjęć personel medyczny zakłada pacjentowi dokumentację medyczną związaną z jego pobytem i zabiegiem. Od pacjenta oczekuje się pisemnej zgody na procedury medyczne wykonywane w trakcie hospitalizacji.
W dniu zabiegu prosimy o stawienie się o wyznaczonej porze wraz z wynikami badań i niezbędną dokumentacją medyczną oraz rzeczami osobistymi (piżama, obuwie zmienne, ręcznik).

Przed wypisem ze szpitala pacjent otrzymuje kartę wypisowa z niezbędnymi informacjami dotyczącymi rozpoznania choroby, zastosowanego leczenia, wynikami badań i zaleceń lekarskich.

Nad zapewnieniem najwyższej jakości usług, bezpieczeństwem oraz komfortu pacjentów czuwa wykwalifikowany personel medyczny. Zdajemy sobie sprawę, że zdrowie pacjentów i satysfakcja z pobytu zależy nie tylko od kompleksowej opieki medycznej, ale od wszelkich wygód i opieki pozamedycznej. Dokładamy wszelkich starań by szpital był w pełni przyjazny zarówno pacjentom jak i jego rodzinie. Każdego hospitalizowanego traktujemy jako indywidualność ze względu na inną granicę wytrzymałości na ból, strach czy odporność psychiczną.

Nowości