Absolwentka Śląskiego Uniwerystetu Medycznego.
W czasie studiów brała aktywny udział w pracach kół naukowych działających przy Katedrach: Dysfunkcji Narzadu Żucia, Mikrobiologii i Immunologii , Protetyki Stomatologicznej, Wieku Rozwojowego.
Lauretka Międzynarodowej Konferencji STN 2010r.

W 2011 roku została wyróżniona i nagrodzona przez Prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej w Katowicach za uzyskanie jednego z najlepszych w kraju wyników Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego i jednocześnie drugiego najlepszego w Śląskiej Izbie Lekarskiej.

Absolwentka Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w dziedzinie Ortodoncji (lata 2011-2012) prowadzonym przez prof. Stephana Willams’a.
Uczestniczka licznych kursów i szkoleń dotyczących leczenia wad ortodontycznych oraz stomatologii estetycznej.

Jest autorka i współautorką publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach stomatologicznych oraz prac wygłaszanych podczas Międzynarodowych i Krajowych Konferencji Naukowych.

Mając na uwadze ciągły postęp jaki dokonuje się w medycynie i stomatologii nieustannie podnosi swoje zawodowe kwalifikacje.

Zawód to jej życiowa pasja. Lubi pracę z ludźmi, lubi odnajdywać ciekawe i indywidualne rozwiązania korzystając z możliwości jakie daje współczesna medycyna.
Główny krąg jej zainteresowań to ortodoncja oraz stomatologia estetyczna.

Pasjonatka dobrej muzyki i podróży. Preferuje aktywne formy wypoczynku. Bardzo ceni sobie czas spędzany z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Kocha zwierzęta. Lubi pomagać.
Darzona sympatią przez pacjentów, uśmiechnięta, otwarta, pomysłowa.

Nowości